CSK

Przejdź do menu Przejdź do treści

Od czerwca 2020 roku (mimo trudnej sytuacji dla instytucji kultury związanej z epidemią)  odbywają się tutaj koncerty w ramach cyklu „Jazz w CSK”. Gościliśmy do tej pory najwybitniejszych polskich wykonawców jazzowych m.in. RGG Trio, Nahorny Trio, Andrzej Jagodziński Trio, Patrycjusza Gruszeckiego czy Janusza Szroma, Pawła Perlińskiego, Andrzeja Łukasika i Marcina Jahra w wydarzeniu poświęconym wybitnemu polskiemu wokaliście Andrzejowi Zausze.

Poszerzenie oferty programowej Klubu Muzycznego CSK, opiera się na wprowadzeniu koncertów prezentujących różnorodne style i gatunki muzyczne. Dotychczasowa propozycja klubu, skierowana  do miłośników jazzu mainstrimowego z elementami nurtów w „okolicach” muzyki jazzowej (beyond jazz) zostanie rozszerzona o koncerty z brzmieniami niekomercyjnego popu, reggae, elektroniki i muzyki alternatywnej. Na scenie będzie można także usłyszeć artystów, którzy w twórczy sposób integrują tradycję ludową ze współczesną wrażliwością lub ich pomysły muzyczne opierają się na nowoczesnej interpretacji melodii z różnych regionów Polski.

Klub Muzyczny CSK w nowej odsłonie jest miejscem doświadczania i poznawania, zderza rzeczy nieoczywiste. 

Zapraszamy na profil Klubu Muzycznego CSK na Facebook’u.

MECENAS CSK
ZADANIA DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie