CSK

Przejdź do menu Przejdź do treści

Od czerwca 2020 roku (mimo trudnej sytuacji dla instytucji kultury związanej z epidemią)  odbywają się tutaj koncerty w ramach cyklu „Jazz w CSK”. Gościliśmy do tej pory najwybitniejszych polskich wykonawców jazzowych m.in. RGG Trio, Nahorny Trio, Andrzej Jagodziński Trio, Patrycjusza Gruszeckiego czy Janusza Szroma, Pawła Perlińskiego, Andrzeja Łukasika i Marcina Jahra w wydarzeniu poświęconym wybitnemu polskiemu wokaliście Andrzejowi Zausze.

Poszerzenie oferty programowej Klubu Muzycznego CSK, opiera się na wprowadzeniu koncertów prezentujących różnorodne style i gatunki muzyczne. Dotychczasowa propozycja klubu, skierowana  do miłośników jazzu mainstrimowego z elementami nurtów w „okolicach” muzyki jazzowej (beyond jazz) zostanie rozszerzona o koncerty z brzmieniami niekomercyjnego popu, reggae, elektroniki i muzyki alternatywnej. Na scenie będzie można także usłyszeć artystów, którzy w twórczy sposób integrują tradycję ludową ze współczesną wrażliwością lub ich pomysły muzyczne opierają się na nowoczesnej interpretacji melodii z różnych regionów Polski.

Klub Muzyczny CSK w nowej odsłonie jest miejscem doświadczania i poznawania, zderza rzeczy nieoczywiste. 

Zapraszamy na profil Klubu Muzycznego CSK na Facebook’u.

ZADANIA DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie