CSK

Przejdź do menu Przejdź do treści

INFORMACJE DLA WIDZA

GODZINY OTWARCIA KASY CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE

Poniedziałek10.00 – 18.00
Wtorek10.00 – 18.00
Środa10.00 – 18.00
Czwartek10.00 – 18.00
Piątek10.00 – 18.00
Sobota10.00 – 18.00
Niedziela10.00 – 18.00

Sklep oraz Kasa są czynne również przed wydarzeniami biletowanymi.

Tel: 81 44 15 632REZERWACJA BILETÓW

Rezerwacji indywidualnej i grupowej można dokonywać:

  • osobiście – w Biurze Obsługi Widza (I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
  • telefonicznie pod numerem (+48) 81 44 15 675 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

Termin zakupu zarezerwowanych biletów wynosi maksymalnie 3 dni od daty dokonania rezerwacji. Rezerwacje biletów nieopłacone w wyznaczonym terminie zostają anulowane bez wcześniejszego powiadomienia.

W okresie 4 dni przed wydarzeniem rezerwacji nie przyjmujemy.

RODZAJE BILETÓW

Sala Operowa podzielona została na następujące kategorie cenowe:

  • Premium
  • I kategoria
  • II kategoria
  • Miejsca z ograniczoną widocznością
  • Miejsca dla osoby z niepełnosprawnością

Kategoria cenowa odpowiada komfortowi odbioru wydarzenia przez publiczność.

Przy wydarzeniach organizowanych przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w kategoriach I, II  istnieje możliwość zakupienia biletów ze zniżką. Do zakupu biletów ze zniżką uprawnieni są uczniowie, studenci (do 26. roku życia), renciści, emeryci, osoby z niepełnosprawnościami wraz z opiekunem, Posiadacze Karty Seniora, Karty Dużej Rodziny, Karty Rodzina Trzy Plus, Karty Absolwenta.

CSK zastrzega sobie prawo do skontrolowania dokumentów uprawniających do ulgi przed zakupem.

Centrum Spotkania Kultur zastrzega sobie prawo do podziału Sali Operowej na mniejszą ilość kategorii.

W pozostałych przestrzeniach (m.in.: Klub Muzyczny, Sala Kinowa, Sala Kameralna) obowiązują miejsca nienumerowane.

SZATNIA

Szatnia CSK jest obowiązkowa, bezpłatna i dozorowana. CSK nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz dokumenty pozostawione w szatni. Pół godziny po zakończeniu wydarzenia szatnia zostaje zamknięta. Pozostawione rzeczy będą do odbioru dnia następnego w Biurze Obsługi Widza CSK (poniedziałek – piątek, w godz. 8:00 – 16:00).

INNE

Wydrukowane bilety kupione przez internet należy przedstawić do kontroli przed wejściem na wydarzenie. Honorowane są również bilety w formie elektronicznej na urządzeniach mobilnych (w wysokiej rozdzielczości, z widocznym w całości kodem kreskowym).

Wejściówki na miejsca z ograniczoną widocznością sprzedawane są tylko w dniu wydarzenia, na 2 godziny przed jego rozpoczęciem, pod warunkiem, że są sprzedawane miejsca na balkonach.

Dzieci do 4 lat, siedzące na kolanach opiekuna, wchodzą za darmo.

Na terenie CSK obowiązuje całkowity zakaz palenia i używania tzw. e-papierosów.

Wydarzenia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie rozpoczynają się punktualnie. Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia bądź w przypadku braku przerw, istnieje możliwość uczestnictwa w wydarzeniu w miejscu wyznaczonym przez pracownika obsługi CSK.

DOSTĘPNOŚĆ

Dla osób poruszających się na wózkach dostępne są zarówno Sala Operowa (Amfiteatr) jak i Sala Kameralna oraz Sala Kinowa.

W CSK znajdują się windy i toalety przystosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach.

CSK prowadzi rezerwację specjalnych miejsc na widowni Sali Operowej przeznaczonych dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Rezerwacji miejsc można dokonać telefonicznie w Biurze Obsługi Widza CSK (+48) 81 44 15 675.

Na każde wydarzenie, którego organizatorem jest Centrum Spotkania Kultur, osoby z niepełnosprawnościami, które poruszają się na wózku inwalidzkim i nie kupują biletu na miejsce siedzące, mają prawo do zakupu biletu wstępu bez miejsca siedzącego w cenie 10 zł, pod warunkiem dostępności przestrzeni. Na Sali Operowej CSK w Amfiteatrze istnieje specjalnie wydzielona przestrzeń, która pomieści 2 wózki inwalidzkie (w rzędzie 8 miejsca N1 i N2 na planie Sali). Opiekunowi w każdym przypadku przysługuje bilet ulgowy (na każdą z dostępnych kategorii poza miejscami Premium i VIP).

Pracownicy Obsługi Widza doradzą, jak najwygodniej dotrzeć do wybranego miejsca.

OPROWADZANIE PO CSK

Zapraszamy do zwiedzania przestrzeni Centrum Spotkania Kultur w Lublinie z przewodnikiem. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widza – telefonicznie pod numerem:  81 441 56 75 lub mailowo: obslugawidza@csklublin.pl. Oprowadzanie po wcześniejszej rezerwacji możliwe jest w zorganizowanych grupach od 10 do 25 osób. Informujemy, że Oprowadzania odbywają się wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Podczas oprowadzania uczestnicy poznają historię budynku Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Trasa oprowadzania obejmuje m.in. Salę Operową, Vip Room, Foyer Sali Operowej, Miejska łąka kwietna, Galerie Wystaw Czasowych, Tarasy Widokowe, Miejska Pasieka Artystyczna (trasa oprowadzania może ulec zmianie, ze względu na zajętość przestrzeni).

Ceny biletów:

Normalny: 10 PLN

Ulgowy: 8 PLN

Dzieci do lat 4: bilet bezpłatny

Przed zaplanowanym oprowadzaniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem oprowadzania po Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Biuro Obsługi Widza CSK

I piętro, wejście od ul. Radziszewskiego

tel: 81 44 15 675

e-mail: obslugawidza@csklublin.pl

Regulamin sprzedaży i rezerwacji biletów na wydarzenia w CSK

Centrum Spotkania Kultur jest partnerem Programu Rodzina Trzy Plus

rodzina trzy plus
ZADANIA DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA