CSK

Przejdź do menu Przejdź do treści

Sesje fotograficzne i filmowe

REGULAMIN DLA KORZYSTAJĄCYCH Z PRZESTRZENI CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE W CELU WYKONANIA SESJI FOTOGRAFICZNEJ LUB FILMOWEJ (obowiązuje od 24 lipca 2024 r.).

W Centrum Spotkania Kultur fotografowanie i produkcja materiałów filmowych są bardzo mile widziane. To wyjątkowy obiekt, którym chcemy się chwalić i wdzięczna sceneria zarówno dla zdjęć pamiątkowych jak i produktowych.

By zapewnić komfort planującym sesje i widowni współużytkującej przestrzeń, proponujemy procedurę opisaną w poniżej załączonym regulaminie.

Prosimy o dokonywanie rezerwacji terminu i miejsca z 7 dniowym wyprzedzeniem za pomocą formularza rezerwacji i przesłanie go na adres booking@csklublin.pl lub dostarczenie do Kancelarii Ogólnej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Wprowadzamy opłaty za sesje, z których materiały przeznaczone są do użytku komercyjnego. Obowiązujący cennik jest częścią poniższego regulaminu.

Podpisany formularz jest dowodem zawarcia umowy i na jego podstawie wystawiamy rachunek lub fakturę VAT.


ZADANIA DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie