CSK

Przejdź do menu Przejdź do treści

nr telefonu:  81 441 56 17

Marek Krakowski

Dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

marek.krakowski@csklublin.pl

 

Michał Mirosław

Zastępca Dyrektora ds. Programowych w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

michal.miroslaw@csklublin.pl

 

Barbara Wróbel

Zastępca Dyrektora ds. Infrastruktury i Impresariatu w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

barbara.wrobel@csklublin.pl

 

Artur Sępoch

Zastępca Dyrektora ds. Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Centrum Spotkania Kultur

artur.sepoch@csklublin.pl

Piotr Wilczek

Kierownik

piotr.wilczek@csklublin.pl

81 44 15 628

 

Agnieszka Jasińska

Kadry

agnieszka.jasniska@csklublin.pl

81 441 56 02

 

Ewelina Krawczyk

Kancelaria Ogólna

ewelina.krawczyk@csklublin.pl

kancelaria@csklublin.pl

81 441 56 00

 

Dorota Krupińska-Ziętkowska

Kancelaria Ogólna

dorota.krupinska@csklublin.pl

kancelaria@csklublin.pl

81 441 56 00

 

Anna Lewandowska

Sekretariat

anna.lewandowska@csklublin.pl

kancelaria@csklublin.pl

81 441 56 20

 

Agnieszka Piotrowska

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

agnieszka.piotrowska@csklublin.pl

zamowienia@csklublin.pl

81 441 56 05

 

Anna Prasek

Starszy specjalista ds. administracyjnych

anna.prasek@csklublin.pl

81 441 56 31

 

Marzena Stefaniak

Specjalista ds. Administracji | Rekrutacja

marzena.stefaniak@csklublin.pl

rekrutacja@csklublin.pl

81 441 56 05

 

Izabela Żukiewicz

Kadry

izabela.zukiewicz@csklublin.pl

81 441 56 69

Łukasz Opajdowski

Kierownik Biura Mienia i Eksploatacji

lukasz.opajdowski@csklublin.pl

81 441 56 21

Edyta Pytka

Kierownik Biura Promocji i Obsługi Widza

edyta.pytka@csklublin.pl

81 441 56 34

 

Zuzanna Hereć

Specjalista ds. Obsługi Widza

zuzanna.herec@csklublin.pl

81 441 56 12

 

Damian Stępień

Starszy Specjalista ds. Promocji

damian.stepien@csklublin.pl

81 441 56 06

 

Kinga Włoch

Specjalista ds. Obsługi Widza

kinga.wloch@csklublin.pl

81 441 56 30

 

Joanna Żołądek

Starszy Specjalista ds. Promocji

joanna.zoladek@csklublin.pl

81 441 56 06

Andrzej Goliszek

Rzecznik Prasowy

andrzej.goliszek@csklublin.pl

81 441 56 23 | 501 347 991

Dorota Bielak

Kierownik Sklepiku Kulturalnego

dorota.bielak@csklublin.pl

81 441 56 35

 

Michał Glinka

Specjalista ds. Sprzedaży

michal.glinka@csklublin.pl

81 441 56 32

 

Tomasz Kesler

Specjalista ds. Sprzedaży

tomasz.kesler@csklublin.pl

81 441 56 32

 

Karol Sochacki

Specjalista ds. Sprzedaży

karol.sochacki@csklublin.pl

81 441 56 32

 

Jacek Piasecki

Kierownik Biura Wydarzeń Programowych

jacek.piasecki@csklublin.pl

81 441 56 11

 

Klaudia Brzuch

Specjalista ds. Planowania i Organizacji Wydarzeń

klaudia.brzuch@csklublin.pl

81 441 56 09

 

Klaudia Drozd

Specjalista ds. Działań Kulturalnych

klaudia.drozd@csklublin.pl

81 441 56 09

 

Agnieszka Fil

Starszy Specjalista ds. Planowania i Organizacji Wydarzeń

agnieszka.fil@csklublin.pl

81 441 56 10

 

Bartosz Gorzel

Specjalista ds. Planowania i Organizacji Wydarzeń

bartosz.gorzel@csklublin.pl

81 441 56 10

 

Joanna Jankowska

Koordynatorka Kina CSK

joanna.jankowska@csklublin.pl

884 884 869

 

Magdalena Kleszcz

Specjalista ds. Działań Kulturalnych

magdalena.kleszcz@csklublin.pl

81 441 56 09

 

Edmund Kuryluk

Starszy specjalista ds. Edukacji Kulturowej

edmund.kuryluk@csklublin.pl

81 441 56 41

 

Bartłomiej Niedźwiedź

Specjalista ds. Planowania i Organizacji Wydarzeń

bartlomiej.niedzwiedz@csklublin.pl

81 441 56 10

 

Małgorzata Płoskoń

Starszy Specjalista ds. Działań Kulturalnych

malgorzata.ploskon@csklublin.pl

81 441 56 09

 

Anna Walkowska

Specjalista ds. Edukacji Kulturalnej

anna.walkowska@csklublin.pl

81 441 56 10

Beata Dymek

Kierownik Biura Impresariatu

beata.dymek@csklublin.pl

81 441 56 44

 

Monika Kubat

Główny Specjalista ds. Organizacji i Sprzedaży Wydarzeń

monika.kubat@csklublin.pl

81 441 56 27

 

Agnieszka Major-Borkowska

Specjalista ds. Krótkoterminowego Wynajmu Przestrzeni

agnieszka.borkowska@csklublin.pl

81 441 56 07

 

Joanna Maragkou

Starszy Specjalista ds. Krótkoterminowego Wynajmu Przestrzeni

joanna.maragkou@csklublin.pl

81 441 56 07

 

Michał Parafiniuk

Specjalista ds. Krótkoterminowego Wynajmu Przestrzeni

michal.parafiniuk@csklublin.pl

81 441 56 08

 

Anna Radlińska-Jasińska

Specjalista ds. Krótkoterminowego Wynajmu Przestrzeni

anna.jasinska@csklublin.pl

81 441 56 39

 

Beata Tomczuk

Specjalista ds. Krótkoterminowego Wynajmu Przestrzeni

beata.tomczuk@csklublin.pl

81 441 56 03

Mikołaj Boguszewski

Kierownik Biura Obsługi Techniki

mikolaj.boguszewski@csklublin.pl

Małgorzata Gryglicka-Szczepaniak

Kierownik Biura Wojewódzkiego Ośrodka Kultury

malgorzata.szczepaniak@csklublin.pl

81 441 56 56

 

Piotr Czyryk

Instruktor

piotr.czyryk@csklublin.pl

81 441 56 50

 

Dominika Jarosz

Instruktor

dominika.jarosz@csklublin.pl

81 441 56 52

 

Agnieszka Karpińska

Instruktor

agnieszka.karpinska@csklublin.pl

81 441 56 55

 

Mariusz Lisowski

mariusz.lisowski@csklublin.pl

81 441 56 53

 

Julia Majer

julia.majer@csklublin.pl

81 441 56 51

 

Magda Parzyszek

Główny specjalista ds. regionalnych programów edukacyjnych i współpracy z sektorem pozarządowym.

magda.parzyszek@csklublin.pl

81 441 56 53

 

Agnieszka Puchała-Smajkiewicz

agnieszka.smajkiewicz@csklublin.pl

81 441 56 50

 

Ewa Sikora-Chołody

Instruktor

ewa.cholody@csklublin.pl

81 441 56 51

 

Aleksandra Strzałkowska-Chojnacka

Instruktor

aleksandra.chojnacka@csklublin.pl

81 441 56 54

Marcin Sudziński

Miejska Pasieka Artystyczna

marcin.sudzinski@csklublin.pl

 

Joanna Leś-Soroka

joanna.soroka@csklublin.pl

 

Jacek Piasecki

Główny Specjalista ds. Kontaktów Z Instytucjami Oraz Funduszy Zewnętrznych

jacek.piasecki@csklublin.pl

512 145 066

MECENAS CSK
ZADANIA DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie