CSK

Przejdź do menu Przejdź do treści

nr. telefonu:  81 441 56 17

Katarzyna Sienkiewicz

Dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

katarzyna.sienkiewicz@csklublin.pl

 

Jacek Mac

Zastępca Dyrektora ds. Infrastruktury i Impresariatu w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

jacek.mac@csklublin.pl

 

Mariusz Drzewiński

Zastępca Dyrektora ds. Programowych w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

mariusz.drzewinski@csklublin.pl

 

Artur Sępoch

Zastępca Dyrektora ds. Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Centrum Spotkania Kultur

artur.sepoch@csklublin.pl

Grzegorz Samojluk

Kierownik

grzegorz.samojluk@csklublin.pl

81 44 15 628

 

Anna Lewandowska

Sekretariat

anna.lewandowska@csklublin.pl

kancelaria@csklublin.pl

81 441 56 20

 

Izabela Żukiewicz

Kadry

izabela.zukiewicz@csklublin.pl

81 441 56 69

 

Agnieszka Jasińska

Kadry

agnieszka.jasniska@csklublin.pl

81 441 56 02

 

Agnieszka Puchała-Smajkiewicz

Kadry

agnieszka.smajkiewicz@csklublin.pl

81 441 56 02

 

Ewelina Krawczyk

Kancelaria Ogólna

ewelina.krawczyk@csklublin.pl

kancelaria@csklublin.pl

81 441 56 00

 

Dorota Krupińska

Kancelaria Ogólna

dorota.krupinska@csklublin.pl

kancelaria@csklublin.pl

81 441 56 01

 

Anna Prasek

Starszy specjalista ds. administracyjnych

anna.prasek@csklublin.pl

81 441 56 31

 

Agnieszka Piotrowska

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

agnieszka.piotrowska@csklublin.pl

zamowienia@csklublin.pl

81 441 56 05

 

Marzena Stefaniak

Specjalista ds. Administracji | Rekrutacja

marzena.stefaniak@csklublin.pl

rekrutacja@csklublin.pl

81 441 56 05

Łukasz Opajdowski

Kierownik Biura Mienia i Eksploatacji

lukasz.opajdowski@csklublin.pl

81 441 56 21

Edyta Pytka

Kierownik Biura Promocji i Obsługi Widza

edyta.pytka@csklublin.pl

81 441 56 34

 

Damian Stępień

Starszy Specjalista ds. Promocji

damian.stepien@csklublin.pl

81 441 56 34

 

Joanna Żołądek

Starszy Specjalista ds. Promocji

joanna.zoladek@csklublin.pl

81 441 56 34

 

Michał Parafiniuk

Starszy Specjalista ds. Obsługi Widza

michal.parafiniuk@csklublin.pl

81 441 56 30

Andrzej Goliszek

Rzecznik Prasowy

andrzej.goliszek@csklublin.pl

81 441 56 23 | 501 347 991

Dorota Bielak

Kierownik Sklepiku Kulturalnego

dorota.bielak@csklublin.pl

81 441 56 35

 

Karol Sochacki

Specjalista ds. Sprzedaży

karol.sochacki@csklublin.pl

81 441 56 32

 

Michał Glinka

Specjalista ds. Sprzedaży

michal.glinka@csklublin.pl

81 441 56 32

 

 

 

 

Magda Parzyszek

Kierownik Biura Wydarzeń Programowych

magda.parzyszek@csklublin.pl

81 441 56 11

 

Małgorzata Płoskoń

Starszy Specjalista ds. Działań Kulturalnych

malgorzata.ploskon@csklublin.pl

81 441 56 09

 

Agnieszka Bąk

Specjalista ds. Planowania i Organizacji Wydarzeń

agnieszka.bak@csklublin.pl

81 441 56 09

 

Joanna Jankowska

Koordynatorka Kina CSK

joanna.jankowska@csklublin.pl

884 884 869

 

Agnieszka Fil

Starszy Specjalista ds. Planowania i Organizacji Wydarzeń

agnieszka.fil@csklublin.pl

81 441 56 10

 

Bartłomiej Niedźwiedź

Specjalista ds. Planowania i Organizacji Wydarzeń

bartlomiej.niedzwiedz@csklublin.pl

81 441 56 10

 

Anna Walkowska

Specjalista ds. Edukacji Kulturalnej

anna.walkowska@csklublin.pl

81 441 56 10

 

Edmund Kuryluk

Starszy specjalista ds. Edukacji Kulturowej

edmund.kuryluk@csklublin.pl

81 441 56 10

 

Jakub Augustyniak

Starszy specjalista ds. Działań Kulturalnych

jakub.augustyniak@csklublin.pl

81 441 56 10

 

 

 

 

Beata Dymek

Kierownik Biura Impresariatu

beata.dymek@csklublin.pl

81 441 56 03

 

Aleks Kaliński

Specjalista ds. Krótkoterminowego Wynajmu Przestrzeni

aleks.kalinski@csklublin.pl

81 441 56 08

 

Monika Kubat

Główny Specjalista ds. Organizacji i Sprzedaży Wydarzeń

monika.kubat@csklublin.pl

81 441 56 27

 

Beata Tomczuk

Specjalista ds. Krótkoterminowego Wynajmu Przestrzeni

beata.tomczuk@csklublin.pl

81 441 56 03

 

Joanna Maragkou

Starszy Specjalista ds. Krótkoterminowego Wynajmu Przestrzeni

joanna.maragkou@csklublin.pl

81 441 56 07

 

Agnieszka Borkowska

Specjalista ds. Krótkoterminowego Wynajmu Przestrzeni

agnieszka.borkowska@csklublin.pl

81 441 56 07

 

Anna Radlińska-Jasińska

Specjalista ds. Krótkoterminowego Wynajmu Przestrzeni

anna.jasinska@csklublin.pl

81 441 56 27

 

Jan Wąsak

Specjalista ds. Krótkoterminowego Wynajmu Przestrzeni

jan.wasak@csklublin.pl

81 441 56 08

 

 

 

 

 

Mikołaj Boguszewski

Kierownik Biura Obsługi Techniki

mikolaj.boguszewski@csklublin.pl

 

Bartłomiej Pyczek

Stanowisko ds. Innowacji

bartek.pyczek@csklublin.pl

Małgorzata Gryglicka-Szczepaniak

Kierownik Biura Wojewódzkiego Ośrodka Kultury

malgorzata.szczepaniak@csklublin.pl

81 441 56 56

 

Petro Chyryk

Instruktor

petro.chyryk@csklublin.pl

81 441 56 50

 

Jarosz Dominika

Instruktor

dominika.jarosz@csklublin.pl

81 441 56 52

 

Andrzej Osuch

Instruktor

andrzej.osuch@csklublin.pl

81 441 56 55

 

Ewa Sikora-Chołody

Instruktor

ewa.cholody@csklublin.pl

81 441 56 51

 

Irena Sołtan-Wąsik

Instruktor

irena.wasik@csklublin.pl

81 441 56 50

 

Aleksandra Strzałkowska-Chojnacka

Instruktor

aleksandra.chojnacka@csklublin.pl

81 441 56 52

 

Agnieszka Karpińska

Instruktor

agnieszka.karpinska@csklublin.pl

81 441 56 56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Sudziński

Miejska Pasieka Artystyczna

marcin.sudzinski@csklublin.pl

Jacek Piasecki

Główny Specjalista ds. Kontaktów Z Instytucjami Oraz Funduszy Zewnętrznych

jacek.piasecki@csklublin.pl

512 145 066

MECENAS CSK

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie