CSK

Przejdź do menu Przejdź do treści

Lokale Gastronomiczne

Restauracja „Za kulisami”

Restauracja o nazwie „Za Kulisami” znajduje się na parterze budynku Centrum Spotkania Kultur od strony ulicy Marii Curie-Skłodowskiej. 

„Za Kulisami” powstało po to, żeby nikt nie musiał szukać dobrych wrażeń kulinarnych poza Lublinem. Restauracja jest miejscem dostępnym i klimatycznym z dobrym serwisem oraz kuchnią wielu kultur. Sąsiedztwo z CSK wpłynęło na atmosferę miejsca. Dlatego nad projektem wnętrza czuwał dr hab. inż. arch. Bolesław Stelmach a kontakt ze sztuką zapewnia Szef Kuchni, Tomasz Taras oraz cykliczna obecność muzycznej oprawy na żywo.

Czego jeszcze można się spodziewać? Kawy z lubelskiej palarni, śniadań serwowanych od 7:30, lunchów serwowanych od 12:30 oraz autorskiej karty Chefa, którego fascynuje kuchnia europejska i to jak wpływają na nią obecne na kontynencie kultury.

Rezerwacje oraz więcej informacji pod nr tel.: 517 075 855


Vinna


Browar Zakładowy Wielokran

Na pierwszym piętrze od wiosny 2018 roku zadomowił się „Browar Zakładowy”. Wielokran to kolejne designerskie miejsce, tym razem dla miłośników piw rzemieślniczych.

Browar z podlubelskiej Poniatowej zaskarbił sobie serca lublinian, a także naszych gwiazd, które można spotkać przy piwnym kontuarze. „Browar Zakładowy” proponuje 10 piw świeżo wylewanych z kranu, szereg propozycji piw butelkowych własnej produkcji oraz z zaprzyjaźnionych browarów z całego świata.


MECENAS CSK
ZADANIA DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie