CSK

Przejdź do menu Przejdź do treści

Centrum Spotkania Kultur w czołówce rankingu Top Marka 2023

Z nieskrywaną radością i dumą informujemy, że 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮𝐦 𝐒𝐩𝐨𝐭𝐤𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐊𝐮𝐥𝐭𝐮𝐫 𝐰 𝐋𝐮𝐛𝐥𝐢𝐧𝐢𝐞 zajęło 4. miejsce w ogólnopolskim rankingu 𝐓𝐨𝐩 𝐌𝐚𝐫𝐤𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 w kategorii „𝐏𝐨𝐩𝐮𝐥𝐚𝐫𝐲𝐳𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐊𝐮𝐥𝐭𝐮𝐫𝐲”!

Top Marka to przewodnik po najskuteczniejszych metodach działania stosowanych z powodzeniem przez 500 najsilniejszych marek w Polsce. Tworzony jest od 2017 roku przez 𝐌𝐚𝐠𝐚𝐳𝐲𝐧 „𝐏𝐫𝐞𝐬𝐬” i 𝐏𝐒𝐌𝐌 𝐌𝐨𝐧𝐢𝐭𝐨𝐫𝐢𝐧𝐠 & 𝐌𝐨𝐫𝐞.

„W naszej instytucji ilość idzie w parze z jakością. Rok zaczęliśmy komplementarną wystawą prac Zdzisława Beksińskiego. W maju na deskach Sali Operowej CSK gościliśmy światowej sławy amerykańskiego wirtuoza gitary Steve’a Vai’a, a w czerwcu przenieśliśmy się do Kazimierza Dolnego, gdzie zorganizowaliśmy 57. edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych. W wakacje dach CSK zamieniliśmy w przestrzeń relaksu i kulturalnych spotkań – zapraszaliśmy na warsztaty, plenery malarskie i koncerty. Lato pożegnaliśmy symfonicznym recitalem Janusza Radka „Męskie Gadanie”, którego byliśmy producentem. Do końca sierpnia 2023 roku zorganizowaliśmy w CSK 1250 wydarzeń, odwiedziło nas ok. 600 tys. gości.” – mówi 𝐊𝐚𝐭𝐚𝐫𝐳𝐲𝐧𝐚 𝐒𝐢𝐞𝐧𝐤𝐢𝐞𝐰𝐢𝐜𝐳, 𝐝𝐲𝐫𝐞𝐤𝐭𝐨𝐫 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮𝐦 𝐒𝐩𝐨𝐭𝐤𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐊𝐮𝐥𝐭𝐮𝐫 𝐰 𝐋𝐮𝐛𝐥𝐢𝐧𝐢𝐞.

To dla nas wielki powód do dumy i motywacja do dalszej pracy! Podium tuż, tuż… 😉

MECENASI CSK
ZADANIA DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie