CSK

Przejdź do menu Przejdź do treści

Protokół Turnieju Wojewódzkiego 27. JKR

W dniach 28-29 listopada 2023 r. w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbył się Turniej Wojewódzki 27. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego.

Organizatorami Konkursu są Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Centrum Kultury w Lublinie. Wybrany w tym roku temat „Sny i marzenia” otwierał drogę ku tematyce oniryzmu, wyobraźni, pragnień i wewnętrznych celów – tych mniej i bardziej realnych.

Na scenach domów kultury w całym województwie o swoich marzeniach i snach opowiedziało ponad 1000 recytatorów, a 741 z nich zaprezentowało się podczas 20 eliminacji powiatowych.

Podczas Turnieju Wojewódzkiego na scenie CSK zaprezentowało się 95 recytatorów nominowanych z całego województwa lubelskiego. Uczestnicy występowali w podziale na pięć kategorii wiekowych – uczniowie szkół podstawowych – klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII, uczniowie szkół ponadpodstawowych i dorośli.

Oficjalne odczytanie protokołu Jury Turnieju Wojewódzkiego i wręczenie nagród 35 laureatom odbyło się 6 grudnia 2023 r. w Sali Kinowej Centrum Kultury w Lublinie.

Ślemy serdeczne podziękowania do wszystkich recytatorów, instruktorów i opiekunów, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie. Natomiast laureatom składamy ogromne gratulacje i życzmy dalszych sukcesów! 😊

Protokół Jury Turnieju Wojewódzkiego 27. JKR: link.

MECENAS CSK
ZADANIA DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie