CSK

Przejdź do menu Przejdź do treści

SPOTKANIE INFORMACYJNE PROGRAMU BARDZO MŁODA KULTURA

Zapraszamy wszystkich animatorów kultury z Województwa Lubelskiego zainteresowanych działaniami z młodzieżą do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat działań programu Bardzo Młoda Kultura 2023-2025.

Odbędzie się ono 12 kwietnia 2024 (w piątek) o godzinie 10.00 w sali kinowej CSK (na poziomie -1).

Bardzo Młoda Kultura 2023-2025 jest programem Narodowego Centrum Kultury poświęconym edukacji kulturowej. Realizowany jest przez sieć regionalnych operatorów. W Województwie Lubelskim operatorem regionalnym jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Głównym elementem programu jest rozwój sieci partnerstw lokalnych na rzecz podmiotowego uczestnictwa młodzieży w kulturze.

Wyłonione przez operatora regionalnego partnerstwa lokalne zostaną zaproszone do udziału w cyklu szkoleniowym – Inkubatorze BMK – i przy wsparciu Regionalnego Operatora Programu (CSK) opracują diagnozę potrzeb lokalnych w dziedzinie edukacji kulturowej a na jej podstawie przygotują propozycję lokalnego projektu z dziedziny edukacji kulturowej. Projekty zatwierdzone przez Komisję powołaną przez Dyrektora CSK będą dofinansowane ze środków Programu kwotą do 10.000 PLN.

Na spotkaniu opowiemy o planowanych działaniach programu w Województwie Lubelskim w roku 2024, w tym zasadach wyłaniania partnerstw lokalnych i realizacji lokalnych inicjatyw.

Szersze informacje o programie: nck.pl

MECENASI CSK
ZADANIA DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie