CSK

Przejdź do menu Przejdź do treści

KULTURA? Naturalnie! | warsztaty dla osób po 16 roku życia

Warsztaty i spotkania inspirowane przyrodą już niebawem w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Nowy cykl „KULTURA? Naturalnie!” 🌱 skierowany jest do osób po 16 roku życia i potrwa do końca roku. Wśród proponowanych wydarzeń odbędą się m.in. warsztaty rękodzieła, spotkania ze światem pszczół oraz warsztaty tworzenia naturalnych perfum, a także lasu w słoiku. Ich celem jest m.in. podkreślenie i wykorzystanie poczucia więzi człowieka z naturą. Do udziału zapraszamy wszystkie chętne osoby.

Pierwsze warsztaty odbędą się:
23 maja (czwartek)
godz. 16:30 – 18:30
miejsce spotkania: Kancelaria CSK (poziom 0)
TWORZENIE LASU W SŁOIKU – warsztaty | 16+

prowadzący: Agata Kwaśna-Nowak – La La LAS
Prowadzi warsztaty promujące życie w przyjaźni z naturą, mgr farmacji, naturoterapeuta. Bezgranicznie zakochana w naturze, tworzy siedlisko zielarskie – La La LAS. Prywatnie żona, mama oraz manager ogniska domowego.

ilość miejsc: 12
Roślinne warsztaty rękodzielnicze, podczas których każdy wykona naturalną ozdobę swojego domu – żywy las w słoiku.

24 maja (piątek)
godz. 16:30 – 19:00
miejsce spotkania: Kancelaria CSK (poziom 0)
TWORZENIE NATURALNYCH PERFUM – warsztaty | 16+

prowadzący: Aleksandra Liśkiewicz – Mushka Perfume Lab.
Pasjonatka perfumiarstwa naturalnego i aromaterapii związana z Lublinem. Od 2016 roku eksploruje świat zapachów, starając się przenosić esencję natury do każdej stworzonej mieszanki. Magistra Ochrony Roślin i Kontroli Fitosanitarnej UP w Lublinie, absolwentka kursu aromaterapii Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego. Aktualnie pogłębia wiedzę na studiach podyplomowych „Olejki Eteryczne-technologie wytwarzania i praktyczne zastosowanie z aromaterapią” na AHE w Łodzi.

ilość miejsc: 12
Podczas warsztatów uczestnicy poznają podstawy tworzenia pachnideł w oparciu o naturalne surowce zapachowe. Dowiedzą się czym są olejki eteryczne i jaką skrywają moc. Zapoznają się z teorią kompozycji perfum, nutami zapachowymi, właściwościami aromaterapeutycznymi poszczególnych olejków eterycznych. W części praktycznej wybiorą zapachy, które najlepiej z nimi harmonizują i skomponują własne, naturalne perfumy (30 ml), które zabiorą ze sobą do domu.

🎨 ZGŁOSZENIA
Udział bezpłatny. Warunkiem koniecznym jest wypełnienie elektronicznej karty zgłoszeniowej: LINK 🍃 🌼 🍀
Ilość miejsc ograniczona.
Potwierdzeniem zapisania na warsztaty jest informacja zwrotna wraz ze szczegółami dotyczącymi wydarzenia.
🎨 KONTAKT
Agnieszka Karpińska
Biuro Wojewódzkiego Ośrodka Kultury
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
81 441 56 55
warsztaty@csklublin.pl

MECENASI CSK
ZADANIA DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie