CSK

Przejdź do menu Przejdź do treści

58. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym

Już niewiele ponad tydzień zostało do rozpoczęcia 58. edycji Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym |20-23 CZE|.

P R O G R A Mlink do pobrania – PDF


W przyszły czwartek, 20 czerwca 2024, o godz.16:00 zapraszamy do siedziby Muzeum Nadwiślańskiego (Kazimierz Dolny, Rynek 19) na inaugurację Festiwalu, po której rozpocznie się Ogólnopolskie Seminarium Folklorystyczne „Polska muzyka ludowa subregionu Wielkopolski (z Kujawami i Ziemią Dobrzyńską)”.

W piątek, 21 czerwca 2024, rusza część festiwalowa i koncertowa, a tegorocznych laureatów „Baszt” poznamy w niedzielne popołudnie.

Oprócz wydarzeń na Scenie Głównej Festiwalu towarzyszyć będą Ogólnopolskie Targi Sztuki Ludowej, liczne warsztaty, spotkania, potańcówki i koncerty w Klubie Festiwalowym.

Wydarzeniem towarzyszącym jest Festiwal Dwie Winorośle, trwający równolegle na Zamku w Janowcu; dla zainteresowanych przygotowaliśmy transport pomiędzy wydarzeniami.

Całość Festiwalu będzie transmitowana na naszym kanale na YouTube – szczegóły i link na csklublin.pl/kazimierz.

ZADANIA DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie