Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Archiwum wydarzeń

Christmas carols - Muzyczna Scena Młodych

Początek:
Koniec:

Repertuar Muzycznej Sceny Młodych wybierany jest przez młodzież drogą rekomendacji i głosowania. Muzyczna Scena Młodych to zarazem przestrzeń skierowana do młodzieży oraz przestrzeń w ramach której młodzież mogłaby się prezentować.

W GRUDNIU … SPECJALNIE DLA CSK!!!

Świąteczny quiz filmowy Kina w Eterze

Początek:
Koniec:

Też uważasz, że „Szklana pułapka” to najlepszy film na święta? Zbierz drużynę i wpadnij na przedmikołajkowy Świąteczny quiz filmowy Kina w Eterze.

Filmowy quiz to gra drużynowa, której celem jest sprawdzenie kinowej wiedzy. Zadaniem graczy jest odpowiedzenie na różnorodne pytania w kategoriach takich jak kalambury obrazkowe, muzyka filmowa, cytaty czy plakaty filmowe. Do wygrania m.in. wejściówki do Kina CSK.

Po quizie zapraszamy na pokaz filmu „Kociarze”.

ALEJA ROCKA SYMFONICZNIE

Początek:
Koniec:

ALEJA ROCKA – to wspaniałe przedstawienie, które zgromadziło na jednej scenie orkiestrę symfoniczną, chór i zespół rockowy, solistów i tancerzy. Oto muzyka – covery największych rockowych przebojów – nie tylko zabrzmi, ale przemieni się w spektakl do oglądania,

Każdy z widzów będzie miał możliwość włączenia się w ten niezwykły performance – unosząc się na rockowej fali świetlnej i dźwiękowej, zanurzy się w oceanie muzyki.

Koncert Original Enigma Voices

Początek:
Koniec:

DRODZY WIDZOWIE,

działając zgodnie z obowiązującym prawem a w szczególności w związku z obowiązkową 10 dniową kwarantanną (covid-19) dla podróżujących spoza strefy Schengen oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego jesteśmy zmuszeni przenieść datę koncertu w zbliżającej się trasie ORIGINAL ENIGMA VOICES – z listopada 2021 na listopad 2022r.:

26-11-2021 – LUBLIN – Centrum Spotkania Kultur (19:00) przeniesiony na: 30-11-2022 (19:00)

Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowym terminie.

Czarownica miłości | Andrzejki w Kinie CSK

Początek:
Koniec:

Elaine to piękna i młoda wiedźma, która chce odnaleźć miłość swojego życia. Problem w tym, że przygotowywane przez nią zaklęcia i mikstury wywołują efekty nieco odmienne od oczekiwanych – potraktowani nimi kandydaci przypominają raczej nieszczęśliwe ofiary niż wymarzonych kochanków. Gdy więc wreszcie Elaine spotka mężczyznę swoich marzeń, determinacja doprowadzi ją na skraj szaleństwa.

USA 2016 / reż. Anna Biller / obsada: Samantha Robinson, Gian Keys, Laura Waddell, Jeffrey Vincent Parise / 2 h

Bogusław Morka i jego goście - zmiana miejsca

Początek:
Koniec:

Szanowni Państwo i kochani melomani !

Pragniemy poinformować Państwa, że koncert Bogusław Morka i jego Goście, z przyczyn organizacyjno-technicznych, zostaje przeniesiony z Sali Operowej CSK do Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. T. Szeligowskiego przy ul. Narutowicza 32a w Lublinie. Wejście na koncert od strony parkingu prosto do foyer i sali koncertowej.

Godzina koncertu pozostaje bez zmian - 19.00 dn. 29 listopada. Zakupione bilety zachowują ważność w nowej lokalizacji.

Cykliczne zajęcia recytatorskie

Początek:
Koniec:

Zajęcia dla recytatorów w formie cyklicznych spotkań indywidualnych i grupowych. Ich celem będzie praca warsztatowa nad interpretacją tekstów oraz przygotowanie do udziału w konkursach recytatorskich, a także budowanie wrażliwości na kulturę słowa.

Zajęcia są przeznaczone dla recytatorów powyżej 13 roku życia. Możliwy jest udział młodszych uczestników po ustaleniu tego z prowadzącym zajęcia.

Zajęcia będą odbywać się cyklicznie w terminach i godzinach wyznaczonych przez organizatora począwszy od 25 października 2022 r. do 27 czerwca 2023 r. w Małej Kieszeni Sceny.

Spektakl „Opera kartoflana” - Teatroterapia Lubelska

Początek:
Koniec:

Zapraszamy na ostatni już spektakl w tym roku pt.: „Opera kartoflana” w wykonaniu aktorów Teatroterapii Lubelskiej.